Úklidová firma Liberec – ONESTO Iva Šilhavá

Ušetříme Vám čas – pro společné chvíle s rodinou, zájmové koníčky, sportovní aktivity, relaxaci či péči o sebe.
Postaráme se o Vaši domácnost – při nadměrném pracovním vytížení, pracovních i osobních cestách, indispozici člena rodiny.
Garantujeme Vám – profesionální zkušené hospodyně, kvalitu služby, dispečinkový servis a kontrolu.

Úklidová firma ONESTO byla založena v roce 2005 s vizí nabídnout pomoc rodinám, které jsou v časové tísni nebo nechtějí o svůj drahocenný čas přicházet právě kvůli úklidu.

Naše úklidové služby jsou určeny především pro domácnosti. Rodinám nabízíme běžný úklid, mytí oken či dnes velmi žádanou službu – Žehlení s kurýrní službou. Jsme ovšem připraveni i na velké jednorázové úklidy, včetně čištění koberců a nabízíme pomoc také v péči o děti, např. jejich vyzvedávání ze školy či školky a hlídání.

Úklidy domácností „šijeme na míru“ – vycházíme vstříc Vašim přáním a požadavkům. Sami si zvolíte časový rozsah služby a Vaše priority, o které bychom se měli postarat. Garantujeme pro Vaši domácnost stálou hospodyni, její nepřítomnost nahrazujeme vždy s Vaším souhlasem.

V současné době zajišťujeme pravidelný úklid v téměř čtyřech desítkách domácností. Hospodyně, které pečlivě vybíráme, zvládnou veškeré domácí práce a zároveň nenaruší Vaše soukromí.

Provádíme také úklidy nebytových prostor, kanceláří nebo skladů a pokrýváme i zvyšující se zájem o pravidelný úklid chodeb a společných prostor v obytných domech.

Činnost agentury je pojištěna na pokrytí případně způsobených škod, a to až do výše 5 000 000 Kč.

Novinky anděla strážného

Kontakt na anděla strážného

ONESTO
anděl strážný Vašeho domova

Telefon: +420 482 736 912
Koordinátorka: +420 604 501 946 (Iveta Střísková)

E-mail: info@onesto-cz.cz
  uklid@onesto-cz.cz
  zehleni@onesto-cz.cz
mapa